Simge mp3 indir

Simge adıyla tanınmış olan sanatçının tam adı Simge Sağın şeklindedir. Şarkıcı olduğu kadar söz yazarı ve besteci özellikleriyle de tanınır. Doğma büyüme İstanbullu olan Simge, 8 Ağustos 1981 yılında dünyaya gelmiştir.

37 yaşındaki genç sanatçı İstanbul Teknik Üniversitesi'nden mezundur. İTÜ'de Ses Eğitimi bölümünde eğitim gördüğü bilinmektedir. Boyu 1.58, kilosu 48 olan sanatçı Aslan burcudur. Göz ve saç rengi kahverengidir.

Simge'nin Kariyeri

Simge müziğe olan ilgisi doğrultusunda ilk kez 12 yaşında gitar çalmaya başlamıştır. Gerek çocukluğunda gerek üniversitede çeşitli müzik çalışmalarına yönelmiştir.

Birbirinden ünlü sanatçılara vokal olarak sektöre adım atan Simge ilk albümünü 2011 yılında çıkarmıştır. Ancak 2015 yılında çıkardığı albümüyle ünü yakalamış, kişilerin ilgisini kazanmıştır. Simge yeni çıkmış tüm şarkılarını bu sayfada bulabilirsiniz. Simge müzik'leri sitemizde bulamıyorsanız lütfen bize bildirin. Simge ve birçok sanatçının şarkılarını Mp3indirx de bulabilirsiniz.

Simge şarkısı bağlantıları son derece Güvenilir olup yıllardır sitemiz bu yüzden hizmet vermektedir. Simge diğer şarkılarını bulamıyorsanız hiç çekinmeden bizlere bildiriniz. Simge şarkılarından ve sitemizden daima memnun kalacaksınız size bunun garantisini veriyoruz.

Simge müziklerini cep telefonunuzdan yada farklı bir platformdan dinlemek istiyorsanız sitemiz idealdir. Simge şarkıcının en sevdiğiniz mp3lerine ulaşabildiğiniz gibi asla başka bir site aramayacaksınız. Sizlere iyi dinlemeler dileriz...