İrem Derici mp3 indir

21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz'in kızları olarak dünyaya geldi. Dört yaşında org çalmaya başlayan sanatçı,[1] Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Piyano Bölümünü liseyle birlikte bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji kısmını bitiren Derici, Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans uygulaması devam eder iken O Ses Türkiye’ye katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. Aynı dönemde Monopop adlı grubuyla Türkiye’nin çoğu yerinde sahne aldı.[2] "Bensiz Yapamazsın" adlı çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başladı. 

İrem Derici yeni çıkmış tüm şarkılarını bu sayfada bulabilirsiniz. İrem Derici müzik'leri sitemizde bulamıyorsanız lütfen bize bildirin. İrem Derici ve birçok sanatçının şarkılarını Mp3indirx de bulabilirsiniz.

İrem Derici şarkısı bağlantıları son derece Güvenilir olup yıllardır sitemiz bu yüzden hizmet vermektedir. İrem Derici diğer şarkılarını bulamıyorsanız hiç çekinmeden bizlere bildiriniz. İrem Derici şarkılarından ve sitemizden daima memnun kalacaksınız size bunun garantisini veriyoruz.

İrem Derici müziklerini cep telefonunuzdan yada farklı bir platformdan dinlemek istiyorsanız sitemiz idealdir. İrem Derici şarkıcının en sevdiğiniz mp3lerine ulaşabildiğiniz gibi asla başka bir site aramayacaksınız. Sizlere iyi dinlemeler dileriz...