Bilal Sonses mp3 indir

2015 Yılında Youtube'da açtığı Bilal Sonses kanalında Ayla Çelik'in Bağdat şarkısı ve Kendi yazdığı sarkıları olan İki Kelime,Elin Olamam,Sol Yanım, ve Sana Birşey Olmasın gibi şarkılarla tanındı.
Istanbul Fatih doğumludur. Mehmet Ihsan Mermerci Anadolu Turizm Otelcilik Lisesinden mezun olup, Onsekiz Mart Üniversitesinde Ön Lisansını tamamlayıp şu anda Düzce Üniversitesinde eğitimini sürdürmektedir.
Son zamanlarda yapmış olduğu şarkılar büyük bir beğeni ile dinlenmektedir.

Bilal Sonses yeni çıkmış tüm şarkılarını bu sayfada bulabilirsiniz. Bilal Sonses müzik'leri sitemizde bulamıyorsanız lütfen bize bildirin. Bilal Sonses ve birçok sanatçının şarkılarını Mp3indirx de bulabilirsiniz.

Bilal Sonses şarkısı bağlantıları son derece Güvenilir olup yıllardır sitemiz bu yüzden hizmet vermektedir. Bilal Sonses diğer şarkılarını bulamıyorsanız hiç çekinmeden bizlere bildiriniz. Bilal Sonses şarkılarından ve sitemizden daima memnun kalacaksınız size bunun garantisini veriyoruz.

Bilal Sonses müziklerini cep telefonunuzdan yada farklı bir platformdan dinlemek istiyorsanız sitemiz idealdir. Bilal Sonses şarkıcının en sevdiğiniz mp3lerine ulaşabildiğiniz gibi asla başka bir site aramayacaksınız. Sizlere iyi dinlemeler dileriz...